Livemocha, menyra me e mire per te mesuar nje gjuhe te huaj.

Livemocha eshte nje nga faqet me interesante per ata qe duan te mesojne nje gjuhe te re. Ofron 36 gjuhe te huaja me rreth 160 ore mesime audio dhe video per secilen gjuhe. E gjitha kjo, falas.

U etiketua , , , , , , , ,

3 thoughts on “Livemocha, menyra me e mire per te mesuar nje gjuhe te huaj.

  1. valentina pemaj thotë:

    kam deshire te mesoj ne gjuhe angleze

  2. valentina pemaj thotë:

    kam deshire te mesoj ne gjuhe angleze. kjo deshir e kam ce e vogel po nuk me eshte dhen mundesija

  3. pitoshja thotë:

    hay valentina kam eshir te shoh foton tende ciao nga pitoshja jejmirit pitoshja

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Log Out / Ndryshoje )

Figurë Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Log Out / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Log Out / Ndryshoje )

Google+ photo

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Log Out / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Ndiqe

Merreni çdo postim të ri drejt e te email-et tuaja.

Bashkojuni 51 ndjekësve të tjerë

Këtë e pëlqejnë %d bloguesa: