Free Audio Editor

Nje vegel falas per editimin e fajlave muzikore. Aplikacioni suporton formatet audio te zakonshme si MP3 WMA WAV dhe OGG.

Ne program ka dhe opsione te tjera si CD ripping/burning, regjistrime zeri, kthim automatikisht nga tekst ne ze etj.

Linku per te shkuar ne faqen zyrtare te programit:
http://www.free-audio-editor.com/index.htm

U etiketua , , ,

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: