KeepMeOut te kujton qe duhet te rifillosh punen :)

Nqs e gjen veten shpesh duke vizituar nje faqe adiktive (si psh. facebook) atehere KeepMeOut mund te te vije ne ndihme.

KeepMeOut funksionon si nje kujtues xhentil, dhe nuk mund te te bllokoje ndonje faqe ne menyre absolute.

Vizitoni www.keepmeout.com per me shume informacion ose per ta testuar.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: