BitLet.org, nje shkarkues torrent-ash online.

Nqs shefi juaj ju kane ndaluar te perdorni ndonje klient torrenti, mos u merzisni. Ekziston (faktikisht ekzistojne disa 😉 ) nje shkarkues i shkelqyer torrent-ash qe funksionon online. 

Mjafton te shkoni tek bitlet.org, me pas te vendosni URL-ne e torrentit (ose ta hapni ate nga kompjuteri juaj me opsionin “select local .torrent) dhe klikoni “Download torrent” dhe shkarkimi i torrentit tuaj do filloje ne cast. 

Per te shkuar tek faqja: http://www.bitlet.org

U etiketua , , , , ,

Një mendim mbi “BitLet.org, nje shkarkues torrent-ash online.

  1. I paemër thotë:

    akoama se ke shitur ket ti ore

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: