PMSBuddy kujdeset per marredheniet e tua me femrat.

Ekziston nje sherbim online qe te njofton kur te dashures, gruas apo shoqes suaj i vjen “ai momenti i muajit”. Ato jane te irrituara (ndoshta dhe te padurueshme :P) dhe meshkujt bejne mire te jene te paralajmeruar.

Mjafton te regjistroheni, te shtoni femrat qe doni te gjurmoni dhe cdo gje eshte ne rregull. Ju do te njoftoheni para se “momenti i keq” te mberrije :D. 

Per te shkuar tek faqja: http://pmsbuddy.com/

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: