ManicTime ju ndihmon te kuptoni se si e harxhoni kohen.

ManicTime eshte nje software qe gjurmon veprimet e tua ne kompjuter dhe ne fund te dites ju tregon nje raport mbi ate cfare keni bere. Ju mund te shikoni sa ore keni qene aktive, sa ore keni qendruar larg kompjuterit, si dhe cilet programe keni perdorur gjate nje afati kohor qofte ky ditor, mujor apo vitor.

Manic time mund te shkarkohet falas nga faqja e tyre zyrtare: http://www.manictime.com/

U etiketua , ,

Një mendim mbi “ManicTime ju ndihmon te kuptoni se si e harxhoni kohen.

  1. Qendrim thotë:

    Mendoj qe esht program i shkelqyer

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: