Favicon-Generator, nje krijues favicon-ash online.

Ky artikull  sherben vetem per Web-Developer-at. Gjithsesi, per ata qe nuk e dine cfare jane, favicon-at jane ato ikonat e vogla qe ndodhen anash adreses URL (ose anash tab-it tek Google Chrome apo IE) te nje faqeje. 

Favicon-Generator eshte nje krijues favicon-ash online i perkryer.Tek faqja e tyre, ju keni si opsion te upload-oni foton tuaj ne format GIF, JPEG ose PNG dhe me pas do te keni te gjeneruar imazhin si favicon. Favicon-Generator gjithashtu ka nje editor, qe ju lejon te editoni faviconat tuaj te sapo gjeneruar me pare. Gjithashtu ekziston nje galeri me favicon-a te gatshem.

Per te shkuar tek faqja: http://favicon-generator.org/

U etiketua , , , ,

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: