MakeAGif, nje krijues animacionesh GIF online.

MakeAGif eshte nje vegel online ku lejon vizitoret e saj (nuk kerkon regjistrim) te upload-ojne fotot e tyre dhe me pas faqja gjeneron fotot si animacion te formatit te shumenjohur GIF.

Pasi te keni upload-uar fotot, zgjidhni opsionet e deshiruar dhe me pas klikoni “Create GIF”.

Per te shkuar tek MakeAGif: http://www.makeagif.com/

U etiketua , ,

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: