WriteExpress, nje sherbim online per te gjetur rimat e fjaleve (ne anglisht)

WriteExpress eshte nje fjalor online qe mund t’iu sherbeje poeteve apo reperave per te gjetur rimen e rradhes. Eshte shume e thjeshte, mjafton te fusni fjalen dhe te zgjidhni opsionin se cfare lloj rime deshironi (fundore, dy rrokjet e fundit etj.)

Per te shkuar tek fjalori: http://www.writeexpress.com/online2.html

U etiketua , , , ,

4 mendime mbi “WriteExpress, nje sherbim online per te gjetur rimat e fjaleve (ne anglisht)

 1. emran thotë:

  sa lloje te vargjeve kenna

 2. Klev Isa Lushaj thotë:

  Dua t mbyll kete fb

 3. fatjon tafani thotë:

  Dua me fshi ket adrese

 4. silvja thotë:

  dua te fshi nje adres facebooku pergjithmon

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: