Si te fshijme llogarine ne facebook, njehere e pergjithmone.

N.q.s po humbisni kohen e vlefshme ne facebook atehere beni mire te fshini llogarine tuaj atje. OOOPS.  Facebook NUK ka nje opsion te mirefillte qe te fshije te dhenat e tua personale.

Ekziston nje opsion i quajtur “Deactivate” (Caktivizo), por edhe pas ketij veprimi, ju mund te riaktivizoni llogarine ne cast.

Ky eshte nje problem, jo vetem per faktin qe cenon privatesine tuaj, por edhe sepse ju tundon te rihyni serish ne Facebook.

Pa humbur kohe, le te fillojme proceduren e clirimit tone nga Facebook. Ndiqni linkun http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account . Vendosni emailin tuaj ne kutine perkatese dhe me pas shtypni “Submit”. Brenda pak diteve llogaria juaj do te fshihet dhe ju shume shpejt do te gezoni daljet ne natyre, leximin e ndonje libri, aktivitetet sportive etj etj. 🙂

U etiketua , ,

183 mendime mbi “Si te fshijme llogarine ne facebook, njehere e pergjithmone.

 1. I paemër thotë:

  hahahahahhaha ok fshije ti i pari se ndooooshta te ndjek ndo1 😀

 2. I paemër thotë:

  kjo eshte per persona qe kane probleme me personalitetin. nese vendos ta caktivizoj accountin e facebookut, nuk kam pse futem perseri.

 3. Cesc Faregas thotë:

  E un si mundem qe ta aktivizoj serish..sepse diikush ma ka mbylle krejte :@ :@

 4. ILVI thotë:

  nese fshine adresen e facebook fshihet edhe adresa e email po apo jo dhe si ta fshi facebook me trgo nje menyre te qarte te thjeshte dhe konkrete
  do te me ndihmonit shume ju faleminderit

 5. pihoni thotë:

  jo adresa e emailit nuk fshihet, jane dy gjera te ndryshme.
  per ta fshire (pra do te fshihet gjithcka dhe nuk ke kthim mbrapa) do klikosh linkun qe ndodhet ne artikull.
  kalofsh mire

 6. Rikardo Kaka thotë:

  po perseri nuk fshihet kur do qe ta riaktivizosh ajo riaktivizohet

 7. reni thotë:

  si fshihet llogaria qe ta kane hapur te tjeret facebook-un por qe di vetem add dhe jo password-in??

 8. edaaliko thotë:

  opsioni i caktivizimit …eshte konceptuar per tu perdorur ne rastet kur deshiron te largohesh per njefare kohe nga fb….dhe kur te rikthehesh ta hapesh perseri….
  per ta fshire plotesisht keshillohet qe te fshini tere komentet tuaja, fotografite lidhjet(lidhjet e shokeve), shkrimet, e ku e di une ..dhe me pas te veproni sikunder thuhet me siper (duke ndjekur lidhjen)

 9. Tole thotë:

  adresen si ban me fshi nga fb mos me pa naj kush a din dikush

 10. lina thotë:

  a fshihet add ne fb

 11. renato thotë:

  po ne po fshivem facebook me mire pastaj te vrasim dhe veten ???????????????se nuk shtyhet jeta vetem???????????

 12. I paemër thotë:

  po si te gjejme kush na raporto dhe pse ?
  ju lutemi ktheni pergjigjje

 13. elie thotë:

  Shume faleminderit per kete nder!
  Kisha rene ne hall me tre profilet e mia,por tani kane kaluar tre dite dhe ato jane fshire…
  Faleminderit!!!

 14. i pa emert thotë:

  si ta fhi fb pak ma hollsisht

 15. si mund te hy ne fb mu ka blloku thotë:

  un smund te hy ne fb mu ka blloku si tja bej

 16. omelsina vogel tropojane thotë:

  mu ka blloku add fb si mund ta zhbllokoj

 17. omelsina vogel tropojane thotë:

  a ka naj xgj apo jo

 18. pihoni thotë:

  e ben report, aty kur nuk logohesh dot, te pyet facebook-u. dhe pastaj ndiq procedurat. duhet te kesh akses tek emaili jot, te pakten.

 19. Shummmm Faleminderit............:)))))))) thotë:

  Shummmm faleminderit qe e keni dhene kete mundesi………… :)))))))))

 20. Thnx thotë:

  Wauuuuuuuuuuuu thnx :))))))))))))

 21. Thnx thotë:

  Shshshsh thnx !!!

 22. Thnx thotë:

  Wawwwww mo ne fun mo lale se na cmeni fcb ….. rrofsh lale 😀 tpapam jeni xDxD

 23. I paemër thotë:

  si mundem un me thy ni pas se mu ma kane thy pasin e fb apo si mundem me mshel ate fb qe eshte me foto te mia

 24. I paemër thotë:

  ne qfare adrese elektronike mujm me kontaktu me fb se mu ma kan thy pasin edhe imelles edhe facebookut e po du me mshel facebookun ju lutem shum te me tregoni.

 25. kumanova thotë:

  jeni ma te mirt flm shummmmmm

 26. I paemër thotë:

  pse bre un spo muj me mshil kam provu qe 1 jav edhe kot

 27. I paemër thotë:

  a ka mundsi te fshijme adresen ton qe ngelet te kutia e emaileve te welcome to facebook?

 28. angel thotë:

  si fshihet adresa e emailit qe ngelet te kutia e emaileve te faqja welcome to facebook?dhe si mund ta ndryshoj adresen time te fbs te lutem,ta bej gmail?faleminderit

 29. loonni thotë:

  Si me bo shook ne Fb spo mundem mu ka blloku ??

 30. I paemër thotë:

  KUsh mundem me bllokuu FB bre ??

 31. adrian thotë:

  kush je

 32. I paemër thotë:

  Mi fshij 3 profilet e mia.. Nuk mundem ti perdor kto faqe ne fb.i kam hap padashje.dhe te lutem me njofto ?ok. Falm.

 33. I paemër thotë:

  Mi fshij 3 profilet e mia.. Nuk mundem ti perdor kto faqe ne fb.i kam hap padashje dhe dua ti fshij fare.dhe te lutem me njofto ?ok. Falm.

 34. I paemër thotë:

  shume faleminderit….ishte e nevojshme per mua…flmm shume stafit tuaj

 35. anna thotë:

  me kan caktivizua fb si munt te zhbllokoj pra ju lutem me ndimoni

 36. I paemër thotë:

  asnjoni
  eshte e sigurt qe nuk e merr ti ate

 37. nita thotë:

  zoti ju rujt se me shpetuat flmmmmmmmmmm shummmmmmmmmmmmmm

 38. .......... thotë:

  zoti ju rujt se me shpetuat flmmmmmmmmmm shummmmmmmmmmmmmm

 39. alketa thotë:

  dua te fshij adresen time si

 40. JHKHJKHJKHJK thotë:

  ;JILJKL;K’L;
  K;LK;L;JKL;JK;L;

 41. EXPERTI thotë:

  MI NISNI DO G NE BILARDO OOOO KUSH KA SE PO MOS ME MI NISE JA … NANEN…

 42. po pse me thote ketu: “dicka shkoi gabim…ne do ta zgjidhim sa me shpejt te jete e mundur…” sa me duhet te pres tani sepse skam kohe????? JU LUTEM ME NDIHMONI!!! 😦

 43. gsgsg thotë:

  ejj e a mundni ma shpejt me shku kjo procedur po dohet me prit 14 dit shum a mundet ma shpejt a ju lutem me tregoni sa me shpejt

 44. Princi thotë:

  Ju lutem kush e di me thjesht te fshije fb

 45. xheneta thotë:

  mu kablloku faceboku eun po du me zhblloku ju lutem me ndihmoni

 46. xheneta thotë:

  mu kablloku faceboku e po dua me zhblloku ju lutem me ndihmoni

 47. Dardani thotë:

  A mundeni me ma mshel ni fb se ma kan ndrru paswordin ju lutem me ndihmoni

 48. anonim thotë:

  une nje facebook e kam fsi

 49. ana thotë:

  boll mir

 50. hala madrid thotë:

  une spo muj me mshel fb ,,,,,psee,,, /???//?

 51. hala madrid thotë:

  faliminderis se e mshela e kam edhe ni fb le ta marrin naj kush dhe le ta mshelin ok se sp muj me mshel ok meree ,,, bllablla@live.com ,passi bllablla ok mujshi me ma mshel qat fb ok ,,, flmm

 52. hala madrid thotë:

  hej e kom edhe 1 fb mshelne ju lutem pash 1 zot qe e mshelni ok meree add ,,,,, besi_gold-ag@live.com ,, passii goldag123 ok mshilne ok juu lumemmmm

 53. valdrin thotë:

  po kam koment

 54. alketa thotë:

  si mund te fshij nje imal q me ngelet n hyrjen e faqes te facebook

 55. pa emer thotë:

  i pa emer

 56. pa emer thotë:

  kam ni adre ne facebook dhe kam deshir ta mbyll por nuk me kujtohet paswordi. ju lutem ma myllni .flm per mirekuptimin

 57. pa emer thotë:

  shkelqimnorja@live.it kjo osht adresa qe deshiroj ta mbyll

 58. Egzon Zenuni thotë:

  amun kush mem kallxu qysh bllokohet faccebook per nje koh te gjat apet me mujt me rikthy qysh eke pas

 59. I paemër thotë:

  hey qysh muj me kthy facebook bree

 60. dita thotë:

  kush munet mem ndihmu e kan hap ni facebook ne emer tem po as emailin nuk e di as paswordin kush kish mujt mem ndihmu qysh em blloku qat facebook

 61. I paemër thotë:

  si me fshi add ne fb

 62. Tinna thotë:

  Spo mu hapet email-i e tanaj spo muj as fb me hap a mundeni kush mem tregu,ju lutem me tregoni OK

 63. Syl Kaltroshi thotë:

  bllokonj facebook Syl Kaltroshi

 64. xhelal thotë:

  si kthehen mesazhet e arkivar ne facebook pas i kam fshij

 65. fisi qir ta qi mamin thotë:

  varri karin fb

 66. I paemër thotë:

  ZOTI Te ndimoft be vlla se mu boll shume ume ke kry pun

 67. Hysen leka thotë:

  Dua qe te fshij fb-n po sdua qe asnje nga sms-t qe kam qu un te ngelet tek shoket e mij dhe e dua pergjigjen sa me shpej te jet e mundur ju lutem

 68. issatkz thotë:

  kush me ndihmon me kerkon codin e confirmimit por nuk vjen si mund ta hap nje fb me ket adres

 69. suzana thotë:

  qénka shumé e véshtiré te fshish faqen e fb

 70. I paemër thotë:

  thnx

 71. flatra thotë:

  pershendetje si ta fshij adresen ne facebook pasi ma ka thy pass e nuk kom qasje ne fb ju lutna me jepni nje pergjigje

 72. I paemër thotë:

  qysh duhet me blloku fb mos me mujt me qel mo ??

 73. sadik thotë:

  po pra shum mire se kan fillu te hap fb palidhje na u kan ba shume flm qe na treguat per menyren

 74. I paemër thotë:

  si fshihen emailet ne hyrje te facebookut

 75. pa ermer thotë:

  qysh duhet me blloku fb mos me mujt me qel mo ??

 76. une thotë:

  Valla ska qka te vyn fb-ja,veq qka ta nxin jeten ……….hahhahhahaha

 77. Une thotë:

  le pash zote se pshtim prej fb-s

 78. ardit hasi thotë:

  ku me hi moree

 79. Une Dihh Qka te Doni Ju TRegoj

 80. erza thotë:

  si ta aktivizoj fb se me eshte qaktivizia plz me tregoni

 81. albi thotë:

  Pershendetje.me kan blloku fb si mund ta mar prap mrapsht ju lutem me ndimon?

 82. I paemër thotë:

  po mua me thote se duhet te pres deri ne daten 28 gusht nuk ka ndonje menyre tjeter

 83. i pa emer thotë:

  mbas 14 ditesh dua mos ta shof me facebookun tim

 84. tina thotë:

  per sa mbyllet facebooku

 85. tina thotë:

  ju lutem me tregoniiiiiiiiiiiiiiiiiii

 86. Anula Merkuri thotë:

  Faliminderit…

 87. I paemër thotë:

  kush me ndihmon te gjej passuordin e fb se nuk po arrij dot se se mbaj mend flm

 88. I paemër thotë:

  M kan hapur nj add me emrin tim ju lutem mund t ma mbyllni se di emeili add eshte alda lleshi ju lutem m ktheni nj pergj

 89. hatixhe thotë:

  Si mund ta fshij Facebookun

 90. Florent thotë:

  eeeh twitterin qysh me mshel

 91. FATJON BAKU thotë:

  DUA TE FSHIJE KREJT FACEBOOKUN TIM UNE PO NUK DI.

 92. lola thotë:

  une nuk mund ta gjej pasin e fb se dua qe ai fb te mos eksistoj se po me dlin shum probleme

 93. gisi nishku thotë:

  si fshifet faceboku

 94. egzon thotë:

  Pershendetje a mundeni mem tregu se si me blloku nje web site?

 95. Armela thotë:

  Dua ta mbyll kete llogari

 96. I paemër thotë:

  Ju lutem ma fshini kete adres ju lutem

 97. I paemër thotë:

  ahahaa

 98. arben thotë:

  si mundem me kthyy ni bised e kam fshi a ka mundesi naj qysh se me duhet shum ne jet

 99. arben thotë:

  kush kthen prgj ketu a qysh

 100. I paemër thotë:

  si mund te hap fb qe kam patur se i jap email qe kam patur dhe sma pranon

 101. I paemër thotë:

  Pershendetje amund te me tregoni se si ta kthej fb,ekam harru pasiinn e fb ju lutem me tregonii…

 102. Alfrida thotë:

  Pershendetje amund te me tregoni se si ta kthej fb,ekam harru pasiinn e fb ju lutem me tregonii…

 103. Genti thotë:

  Kush mundet te me ndimoj si ta bej mos me mujt kerkush mem dergu ftes ne facebook dhe mesazhe?

 104. cima thotë:

  dua te di si ta mbyll nje llogari ma kan vjedhur pasvodrdin e fbs dhe te emailit

 105. cima thotë:

  dua qe ai profil te mos ekzistoj me ju lutem me ndihmoni

 106. roza thotë:

  dua te bllokoj nje adres qe ma kan hapur me fotot mia adresa eshte ZEMER JA KU JAM ju lutem me ndihmoni kam shum problem ta mbyll ket adrese……

 107. lonamilan thotë:

  faleminderit per miksjelljen

 108. AnonymusGrups thotë:

  ska Problem nese don me ja blloku facebook veq tlet fol baba esht ktu 😉

 109. pèrparim kola thotë:

  Dua ta fshi pergjithmon

 110. blerim sadiku thotë:

  si mundem te perdoti imellin tim nuk po mundem te hapi me qat pazvort si e kam hap gjith nese mudt me me ndimoni

 111. Ramiz vranezi thotë:

  Kam nevoj per ndihm ta fshi fcb

 112. fjolla thotë:

  Ju lutem me tregoni pse passi nuk ban vetem me thot se logo e juaj eshte e sigurt qduhet te bej me ktheni pergjijgen please

 113. fjolla thotë:

  Ju lutem me tregoni un e di emailin e kam passin me 8shkronja po thot logoja juaj eshte e sigurt pse s hapet fb ime spaku nqofse sban a mbyllet kejt kjo fb te mos mbes asgje ju lutem me tregoni ta di tung nga fjolla plssss

 114. Besa thotë:

  Me tregoni si te rregjistroj fb.

 115. Besa thotë:

  Pse nuk mundem te modifikoj profilin tim?

 116. rea cani thotë:

  te iki sa me shpejt

 117. avni thotë:

  Nuk dua te jeme ne fb

 118. adelina thotë:

  a mund te perdoret emaili perseri ose a bllokohet edhe emaili

 119. I paemër thotë:

  dua te heq faqen ne fb por nuk e di sesil

 120. njomza thotë:

  si mun ta fshij facebukun krejt

 121. klevis tota thotë:

  si ta mbylli fb kurr une nuk kam fb

 122. klevis tota thotë:

  pershendetje a mund te me ndimoni si vidhet
  \ fb se dua ti vjedh fb njonit

 123. riku thotë:

  di une si vidhet nje facebook. por me pare me duhet numri i masmit tend qe ta vej ne dijeni rreth problemit

 124. albert thotë:

  hej amunesh me ma bllku ni facebook

 125. I paemër thotë:

  Si ta mbyll fb kur ma kan vjedhe paswordin

 126. besaa thotë:

  shum mir

 127. besaa thotë:

  si mund te bej facebook-un qe mos te me shkruaj askush sms perveq shokve..

 128. Anonim thotë:

  Ju lutem si mund te bllokoj nje facebook qe eshte hapur me emer me mbiemrin po qe eshte false… Nuk di as add as paswword … Ju lutem kam nevoj te me ndihmoni

 129. I paemër thotë:

  O aksh muj me trego identitetin

 130. gona thotë:

  Faleminderit shumm 100% ka funksjonu shum faleminderit

 131. ro meo thotë:

  Dua ta fshij llogarine time se ma kan vjedhur

 132. ro meo thotë:

  Ju lutem sa me
  Shpet

 133. saida thotë:

  pershendetje,do te doja tju pyesja nese eshte e mundur qe mesazhet e derguara nga adresa ime te fshihen dhe ne facebookun e marresit?

 134. zzzzzzzz thotë:

  M treg.si tja mbyll dikuj fb 😦

 135. zzzzzzzz thotë:

  Me jepni prgj ju lutemmmm

 136. gisela thotë:

  Shum flm sepse e mbylla se e kam inat njerin

 137. Algida thotë:

  mfalni a mun mem treguu dikush , qysh rikthehen bisedat nfb se po thojn qe o e mundshmee ????

 138. I paemër thotë:

  Du te fshij nje fcb a mund te me ndimoni

 139. sara thotë:

  E KOM HARU PASSWORDIN E FACEBOKUT A KA MUNSI ME MA GJET nese dini me ma gjet ather ja tregoj e mailin per me ma tregu paswordin

 140. Sabi thotë:

  Dua te di a mbyllet nje llogari ne fb nqs e bejn si report me shum se 5-6 persona ne fb???

 141. I paemër thotë:

  Shshs

 142. I paemër thotë:

  Mu ka blloku fb ama faqja mka met nFb qysh me Kthyy faqen

 143. Agnesa thotë:

  Si mund ta bllokoj nje fb se di as pasin as emailin ju lutem me ndihmoni

 144. I paemër thotë:

  qifsha nanen spo di ysh me fshi ni fb t’bllokune

 145. seriali seriali thotë:

  Dua ta bllokoi ket fb bër gjithë mon

 146. haker thotë:

  di un si te fshi fb

 147. Agnesa thotë:

  Si mund ta kthej fb e di vetem emailin pres pergjigjen tuaj

 148. enxhi thotë:

  dua te mbyll facebookun

 149. marjol rrapaj thotë:

  ju lutem ma bllokoni pak ket fb

 150. Nuri feza thotë:

  Dishroj ta fshij

 151. Nuri feza thotë:

  dua ta fshije senuk hapet

 152. marjol thotë:

  dua ta fshi

 153. rremi sefaj thotë:

  Ma kan vjelll

 154. elmira thotë:

  me perqen facbook

 155. nnnn thotë:

  nuk muj ta bllokoj fb e kom harru pasiin

 156. milanda thotë:

  Ju dua shum

 157. i pa emr thotë:

  Si mund mos me egzistu ki fb ose me ja ndru ps ju lutem me ndimoni

 158. zyrafete thotë:

  Shum bukur

 159. I paemër thotë:

  me indentitet te rem me bezdisin ne facebook si mund ta gjej kush esht

 160. berisha berisha thotë:

  Dua te fshij llogarine e facebook pergjithmone berisha berisha

 161. berisha berisha thotë:

  Dua te heq pergjithmone facebook berisha berisha

 162. Albina thotë:

  Si zblloke fb time

 163. Albina thotë:

  Mirepafshim add ime

 164. Albina corbaxhi thotë:

  Si mundte te zhbllokoe fb po kame harruare kodi emali

 165. zoja thotë:

  qysh muj me fshi ni fb qe e kan hap me emer timin edhe foto tmija ju lutem me ndihmoni

 166. I paemër thotë:

  wwwwwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

 167. behar zeqiri thotë:

  Kam harru paswordin e instagramit

 168. donika neziri elezi thotë:

  Dua nje lidhje

 169. Getoar thotë:

  Dua ta bllookooj fb

 170. pa emer thotë:

  Dua ta bllokkoj pergjithmonn

 171. I paemër thotë:

  dua te mbyll fb

 172. arlindaa thotë:

  qysh duhet me rikthy brehh facabookin

 173. fatjon tafani thotë:

  Du ti fshi adresat e mia me emrin tim

 174. Engjull thotë:

  Se dua te.me qelet nje Facebook te rij

 175. Hanife Hunci thotë:

  a mund te mbyllet pergjithmone

 176. anonime thotë:

  me falni a me ndimoni pak si me gjet pasin e fb ja kom harru. nuk kom A’s nr telefoni.

 177. I paemër thotë:

  Hahah p.o. qysh n.a. nuk kena llogari

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: