Colors Pallete Generator, Nje ekstraktues ngjyrash

Colors Pallete Generator ben te mundur ekstraktimin e ngjyrave te fotos suaj te perzgjedhur. Pasi te shkoni tek faqja, do te keni dy opsione, i pari eshte te upload-oni foton nga kompjuteri juaj, dhe opsioni i dyte eshte te fusni adresen URL nqs fotoja juaj ndodhet e publikuar ne Web. Ne fund klikoni “Get Palette” dhe prisni rezultatet. Me ngjyrat e ekstraktuara ju mund te dizenjoni nje grafike apo dhe nje faqe web.

Per te shkuar tek Colors Pallete Generator: http://www.cssdrive.com/imagepalette/index.php

Një mendim mbi “Colors Pallete Generator, Nje ekstraktues ngjyrash

  1. albert thotë:

    A mujna mi ja blloku dikuj fb

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: