Tingulli qe degjohet vetem nga te rinjte. Po ti a e degjon dot?

Ekziston nje tingull qe degjohet vetem nga te rinjte qe ndodhen nen moshen 25 vjec. Shkarkoni fajlin duke klikuar ketu dhe testoni nese jeni ende i ri apo jo :P.

Tingulli mund te perdoret edhe si ringtone nga studentet qe nuk duan ta fikin telefonin gjate mesimit ;).

Një mendim mbi “Tingulli qe degjohet vetem nga te rinjte. Po ti a e degjon dot?

  1. Vullnet thotë:

    A mund ta vendosni edhe nje here ju lutem!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: