FunPhotoBox, shto efekte gazmore ne fotot tuaja

FunPhotoBox eshte nje sherbim i lezetshem online qe ju shton efekte gazmore fotove tuaja. Eshte i thjeshte, mjafton te zgjidhni efektin, upload-oni foton, dhe me pas ruani rezultatin.

Per te shkuar te FunPhotoBox: http://www.funphotobox.com/

U etiketua , , ,

Një mendim mbi “FunPhotoBox, shto efekte gazmore ne fotot tuaja

  1. gersi thotë:

    oooooo dua te modifikoj foton

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: