GoalsOnTrack, vendos synimet dhe fillo punen.

Ekziston nje sherbim online qe rrit produktivitetin tuaj. Tek GoalsOnTrack, perdoruesi (me regjistrim ne faqe) vendos synimet dhe qellimet e tij, qofshin keto afatshkurtra ose afatgjata, dhe me pas te lexon raporte statistikore mbi ecurine e synimeve te tij.

Faqja eshte e keshillueshme per studentet dhe per personat e mbingarkuar me projekte.

Per te shkuar tek GoalsOnTrack: http://www.goalsontrack.com/

U etiketua , , ,

Një mendim mbi “GoalsOnTrack, vendos synimet dhe fillo punen.

  1. Nikiu thotë:

    Do provuar, por kur te kemi projekte se tani jemi holle dhe nga idete…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: