Digsby, IM Shume Protokollesh-Njoftues Emaili-Rrjete Shoqerore, te gjitha ne nje.

Digsby eshte nje aplikacion IM (instant messaging) shume protokollesh. Pra, nepermjet Digsby-s ju mund te lidheni me rrjetet tuaja (MSN, Gtalk, Facebook Chat, Yahoo IM etj.) njeherazi.  Por jo vetem kaq, Digsbi gjithashtu ka dhe dy karakteristika te tjera.

Ai ka nje njoftues emaili, i cili ju njofton sapo nje email mberrin ne inbox-in tuaj ne llogarite tuaja, qofshin ato ne Gmail, Hotmail, Yahoo etj etj.

Karakteristika e trete  konsiston ne faktin se Digsby suporton mjaft rrjete shoqerore si Facebook, Twitter, Myspace, Linkedin etj. Ky sherbim ju lejon te shikoni update-imet e statusve, ju njofton per mesazhe private etj.

Per te mesuar me teper, apo per ta shkarkuar shkoni tek faqja zyrtare: www.digsby.com

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: