Google lancon Google Chrome 2.0 (version BETA).

Google lancoi se fundmi Chrome 2.0 (BETA). Web browser-i eshte shume, shume, shume i shpejte. Chrome 2.0 i eshte shtuar opsioni “full screen” (ekran i plote), i eshte permiresuar zoom-i (tani, zmadhimi behet i te gjithe faqes dhe jo vetem i shkronjave) etj. Web browser-i tani hapet ne cast, shume here me shpejt se versioni paraardhes.

Per te shkarkuar Chrome 2.0.***.* shkoni tek faqja zyrtare: http://www.google.com/intl/en/landing/chrome/beta/index.html

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: