ILikeYourColors ben te mundur terheqjen e ngjyrave ne faqen perkatese

Kjo vegel arrin te ekstraktoje ngjyrat e perdorura ne nje template te nje faqeje interneti qe perdoruesi fut. Eshte e thjeshte, fusni URL ne fushen perkatese dhe kliko “Get Colors” (merr ngjyrat).

Kjo vegel mund te jete e nevojshme per Designerat, Web Developerat, apo dhe per njerezit e thjeshte qe duan te dine se cilat ngjyra perdor faqja e tyre e preferuar.

Linku per te shkuar tek faqja: http://www.redalt.com/Tools/ilyc.php

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: