Google lançon Youtube EDU.

Google lançoi së fundmi shërbimin e tyre më të ri, Youtube EDU. Ky portal videosh është ndërtuar veçanërisht për studentët. Videot janë postuar nga më tepër se 100 institucione dhe ka mbi 200 kurse të plota mësimore.

Adresa: www.youtube.com/edu

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: