Wikialarm, te lajmeron kur nje faqe e Wikipedia-s editohet.

WikiAlarm te njofton kur nje faqe e Wikipedia-s editohet. Njoftimet merren me ane te emailit dhe numri i gjurmimeve eshte i palimituar.

Per te shkuar tek wikiAlarm: http://www.wikialarm.com/

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: