eHow, Faqe interesante (dhe e nevojshme) edukimi.

eHow eshte nje faqe interesante me artikuj te fushave te ndryshme. Qellimi i faqes eshte ti pergjigjet cdo pyetjeje qe fillon me “Si”. Si te gatuaj nje omelete? Si te programoj ne Object Oriented Programming?  Pergjigjet do ti gjeni tek www.ehow.com

U etiketua ,

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: