Klokoo, faqja qe ju zgjon ne mengjes.

Klokoo eshte nje faqe interesante  per te gjithe ata qe duan nje alarm zgjimi per mengjesin e ardhshem. Gjithcka funksionon online. Mjafton te hapni faqen, vendosni oren e zgjimit dhe… gjume te embel.

KUJDES: Sigurohuni qe kompjuteri juaj nuk do te fiket automatikisht (hibernate, sleep etj).

Adresa e Klokoo: http://www.klokoo.com/

U etiketua , ,

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: