Zoho vs Google.

N.q.s  keni një kompani dhe ju jepet mundesia të zgjidhni konkurrentin tuaj, a do te zgjidhnit Google?? Zoho, e ka bërë tashmë zgjedhjen.

Zoho.com eshte nje faqe me sherbime te ngjashme me ato te Google (këtu nuk përfshihet motorri i kërkimit i këtij të fundit). Duke filluar nga chat, email, notebook, docs online (word processor, spreadsheet, show presentation) calendar, meeting, wiki, tasks, links etj.

Zoho.com, shume i rekomandueshem… Provojeni.

Për tu loguar mund të hyni edhe nëpërmjet llogarisë suaj të Google apo Yahoo, pra pa u regjistruar. Mjafton të klikoni  “Sign In using Google”(ose Yahoo).

Adresa e Zoho: http://www.zoho.com/

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: