Salih Mripa: Programimi në C dhe C++

Ky eshte artikulli i pare i lexoj.com ne kategorine “libra”. Behet fjale per librin e Salih Mripes “Programimi ne C dhe C++”.

Per studentet qe nuk dine anglisht kjo eshte zgjidhja e vetme (online).

Linku i Shkarkimit

U etiketua , ,

3 mendime mbi “Salih Mripa: Programimi në C dhe C++

 1. babelshqip thotë:

  interesant!

 2. babelshqip thotë:

  me nevijitej nje liber programimi, FLM

 3. Fatnor thotë:

  file not found
  ju lutem rigjenerone linkun

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: