Fotografi

Chilly, photo by Edi Pihoni.

Sot bera nje foto qe me pelqen, dhe doja ta ndaja me ju procesin:

1 – Hap frigoriferin

2- Bej foto te akullit

3 – Hedh foton ne kompjuter

4 – E ben bardh e zi.

5 – Punon pak me kontrastin dhe driten ne pergjithesi, dhe fotoja eshte gati.

Ju kerkoj ndjese per koncizitetin 😀

U etiketua

Një mendim mbi “Fotografi

  1. Nikiu thotë:

    Te qenka prish frigoriferi. 😀

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: