Soundsleeping.com, faqe me “muzike” ambienti

Shkoni tek www.soundsleeping.com dhe zgjidhni nje (mund te vendosni disa njekohesisht) nga tingujt e ndryshem. Keta tinguj mund tju ndihmojne te flini, te qetesoheni apo te clironi stresin. Ne opsione nuk mungojne tingujt e zogjeve ne pyll, djegja e druve ne zjarr, shiut, oqeanit, gjemimeve etj etj.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: