Twofoods, faqe interesante per te krahasuar ushqimet.

N.q.s para jush ndodhet nje molle dhe nje dardhe e nuk dini se si do ndikoje zgjedhja juaj ne shendetin tuaj atehere vizitoni Twofoods.com. Mjafton te fusni emrat e dy ushqimeve dhe do te merrni informacion rreth kalorive, karbohidrateve, yndyres, proteinave etj.

Per te shkuar tek faqja: www.twofoods.com

U etiketua , , , ,

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: