Arkiva Mujore: Nëntor 2009

Bride of Cthulhu

Bride of Cthulhu, foto nga Richard Kadrey

Ne foto eshte perdorur nje oktapod dhe cokollate.

U etiketua
Këtë e pëlqejnë %d blogues: