Arkiva Mujore: Shkurt 2010

Richard Branson & Denni Parkinson

Pasaniku Richard Branson me modelen Denni Parkinson, ne ishullin e tij privat.

U etiketua , , ,

Shkarko nje nga librat me te suksesshem te fushes se fotografise.

Libri titullohet “The Digital Photography” (Scott Kelby) dhe eshte nje nga librat me te keshillueshem/njohur per fillestaret e fotografise ne te gjithe boten.
N.q.s jeni person etik mund ta bleni librin duke vizituar amazon(ose thjesht per te marre me teper informacion rreth librit); n.q.s jeni person praktik mund te klikoni ketu per ta shkarkuar. 🙂

Shenim: Libri eshte ne gjuhen angleze.

U etiketua , , , , , , ,
Këtë e pëlqejnë %d blogues: