Shkarko nje nga librat me te suksesshem te fushes se fotografise.

Libri titullohet “The Digital Photography” (Scott Kelby) dhe eshte nje nga librat me te keshillueshem/njohur per fillestaret e fotografise ne te gjithe boten.
N.q.s jeni person etik mund ta bleni librin duke vizituar amazon(ose thjesht per te marre me teper informacion rreth librit); n.q.s jeni person praktik mund te klikoni ketu per ta shkarkuar. 🙂

Shenim: Libri eshte ne gjuhen angleze.

U etiketua , , , , , , ,

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: