Ujku te Dentisti (nga Dionis Bubani)

Liber per femije te moshes 8-10 vjec. Ndodhet ne Google Books

U etiketua , , , , , , ,

67 mendime mbi “Ujku te Dentisti (nga Dionis Bubani)

 1. ARTA thotë:

  ju lutemi ti shkruani poezit nga lektyra UJKU TE DENTISTI

 2. learta thotë:

  lexone lektyren ujku te dentisti autori dionis bubaani ju lutem se eshte shum shum shum e mir ajo libra mua me ka pelqyer shum e juve nuk e di vetem lexone ka vetem vjersha dhe vjershat jan shum te mira ju lutem ta lexoni kete liber dhe kjo liber esht per klasenn 3 shkoni ne biblotek dhe kerkoni at lektyrenn ujku te dentisti ju lutem sepse eshte shum e mir kjo libra ujku te dentisti ju lutem

 3. laureta thotë:

  JU LUTEM LEXONE LEKTYREN UJKU TE DENTISTI AJO ESHT SHUM E MIR KA VJERRSHA PER UJKUN E TJERA TJERA

 4. era thotë:

  ne kete tregim behet fjal per ujku i cili shkoi te dentisti qe tija hiqte dhemballen.

 5. elsa thotë:

  me duket fort bukur kjo perall

 6. I paemër thotë:

  edhe mua me duket shume e mir kjo peralle eshte e mrekullueshme

 7. gjulsime thotë:

  shum me pelqen kjo lektyre

 8. I paemër thotë:

  shum e mir qenka kjo lektyr

 9. HANIFE ARIFI thotë:

  hanifja mirdita kjo lektyr eshte e bukur nga shkrimtari dionis bubani kjo lektyr eshte shume e mir e falemderoj shkrimtarin ne kete lektyr jane faqe 60 kur e hapa lektyren dha mami ua sa e bukur kjo lektyr.UNE QUHEM HANIFE ARIFI JU FALEMDEROJ SHUM SHUM SHUM JU PERSHENDES NGA FSHATI VIZBEG UNE JAM NE KLASEN E 3 2 TE MESUESJA ATIXHE BAKI

 10. HANIFE ARIFI thotë:

  hanifja mirdita kjo lektyr eshte e bukur nga shkrimtari D
  ionis bubani kjo lektyr eshte shume e mir e falemderoj shkrimtarin ne kete lektyr jane faqe 60 kur e hapa lektyren dha mami ua sa e bukur kjo lektyr.UNE QUHEM HANIFE ARIFI JU FALEMDEROJ SHUM SHUM SHUM JU PERSHENDES NGA FSHATI VIZBEG UNE JAM NE KLASEN E 3 2 TE MESUESJA ATIXHE BAKI

 11. I paemër thotë:

  eshte shum e mire per femije ujku te dentisti

 12. adisa thotë:

  ju lutem ti shkruani poezit mir

 13. jehona thotë:

  shum mir

 14. jehona thotë:

  shum palidhje lektyra ujku te dentisti

 15. xhunet thotë:

  shum e mir lektyra ujku te dentisti

 16. elona thotë:

  shum e keqe lektyra kishe po na jep men

 17. xhynet thotë:

  lektyra ujku te dentisti kana shum palidhje dhe menova se pom jep shum men ma shum na ka shit ment

 18. jehona thotë:

  palidhje lektyra ujku te dentisti menova se pale sa e mir ka mu kon lektyra,thash se m’jep men e ajo ket ment mi shiti.

 19. jehona thotë:

  shum e mir lektyra ni hamam

 20. jehona buqi thotë:

  shum e mir kana lektyra ujku te dentisti

 21. shaban buqi thotë:

  shum palidhje lektyra ujku te dentisti

 22. shaban buqi thotë:

  lektyra ujku te dentisti eshte lektyr shum e mir

 23. jehona buqi thotë:

  jo valla o shaban boll e mir lektyra ujku te dentisti

 24. I paemër thotë:

  shum e mir lektyra ujku te dentisti ujku met pa asni dhom n’goj

 25. jehona,buqi thotë:

  shum e mir lektyra ujku te dentisti ujku met pa asni dhom n’goj

 26. jehona,buqi thotë:

  shum e mir lektyra ujku te dentisti ujkui met pa asni dhom n’goj

 27. shqipe buqi thotë:

  shum e mir lektyra ujku te dentisti ka poezi shum te mira

 28. gazmend buqi thotë:

  shum e mir lekytyra ujku te dentisti

 29. I paemër thotë:

  shum e mir lektyra ujku te dentisti per femij

 30. i paemert thotë:

  ujku pa asni men n’kok katunarsi n’krije

 31. jehona buqi thotë:

  qeki i paemert ujku pa asni men n’kok katunarski n’krije jam une Jehona Buqi

 32. hanife arifi thotë:

  shum palidhje lektyra ujku te dentisti

 33. HANIFE ARIFI thotë:

  PALIDHJE KJO LEKTIL QENI

 34. jehona buqi thotë:

  SHUM E MIR LEKTYRA

 35. jehona buqi thotë:

  shum e mir lektyra ujku te dentisti

 36. rufat buqi thotë:

  shum e mir lektyra ujku te dentisti

 37. jehona buqi thotë:

  lektyra ujku te dentisti ishte knaqsi per mua sepse kishte poezi shum t’bukura

 38. shkelzeni thotë:

  po nuk e kam librin e pom vyn me ba po qoma dikush ni tekst disa prej vjershav te atij libri se duhet ta bej referat ne fletore per neser ne shkoll

 39. I paemër thotë:

  lektyra shum e bukur

 40. Aynur thotë:

  ujku te dentisti

 41. ensar rogaci thotë:

  shum lektyr e mir

 42. deaa thotë:

  kjo lektyr te len pershtypje te bukur ju lutem ta lexoni spse ju len pershtypje shummm te bukur

 43. rinor kamberi thotë:

  kjo lektyr me ka pelqyer shum dhe ju ofroj qe ta lexoj e gjith bota

 44. rinor kamberi thotë:

  kjo lektyr me ka pelqyer shum dhe ju ofroj qe ta lexoj e gjith bota

 45. Albiona A Peci thotë:

  Kjo lektyr eshte e bukur

 46. dmfnlkjdwg thotë:

  a eshte lektyra e nexhmedin zekarija orhani ajo eshte ma e mire ne bote

 47. hanife aliju thotë:

  Pershendetje une jam Hanifja une kur e lexova kete lektyr une u gezova aq shum sa qe nuk ju besohet asnjeher

 48. sara thotë:

  Mua me pelqen shum ujku te dentisti sepse ka vjersha dhe poezi shum te mira une ju preferoj qe ta lexoni te xhithen dhe

  kam nje porosi ta lexoni me qef lektyren ujku te dentisti

 49. elvis thotë:

  kjo lektyr eshte shum e mir dhe lexuse dhe kjo lektyr me peleqen pa mas

 50. I paemër thotë:

  dua ta lexoj

 51. suzan nimanaj thotë:

  kjo eshte lektyra me e bukur qe kam lexuar

 52. pa emer thotë:

  shume lektyre e bukur eshte

 53. I paemër thotë:

  pse se celni lektyren ujku te detisti makuar qofsh dionis bubani palidhje pralla cifsha avradin hahhahahahah a vu vajn majr shtahaj deva msheli me lepak gjojen smanan hic a edin pse u nrvira se secelni une mexe se xheta ju mos taa celni

 54. loresa thotë:

  Po kjo koka per “fmi”

 55. loresa thotë:

  edhe mos dini naj titull t lektyrav qe keni lexuu nese kini munsisht sa ma shpejt me shkru titullin se o ka m vyn shumm zemra

 56. I paemër thotë:

  Mua me pelqen shume sepse eshte nje poez e mir dhe ka vargje te bukura une proferoj ta lexoni me gjith shpirt e qejf sepse ka nje histori te bukur

 57. Juleda thotë:

  Kjo lektyr eshte shume mir por duhet ta lexosh me vemendje nese do qe ta kuptosh historin e asaj

 58. mfal kuduhet ta lexoj tregimin

 59. arlinda thotë:

  Ekeni shkruar shum bukur

 60. I paemër thotë:

  Mua me pelcen shum kjo lektyre

 61. I paemër thotë:

  une jm

 62. Agnesa thotë:

  Shuum miree ..:)

 63. I paemër thotë:

  Ujku te dentisti eshte nje lektyr jashtzakonish shum e mire

 64. I paemër thotë:

  O sa e bukur eshte kjo leber shpresoj qe ton e keni lexu por per ta lexuar eshte perrall

 65. sara thotë:

  Ju lutem te ma dergoni ket lektyr se me duhet te lecoj per pushime nese ma dergoni mire nese sma dergoni kerkoj nje tjeter

 66. sara thotë:

  Ju lutem ma dergoni sepse lektyr a jote eshte e mrekullushme te lutem dergoma

 67. Nje her ujku shkoi te dentisti per tja hjekur dhembin sepse.ju lekunge

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: