My name is Aristotle and I am NOT from Greece.

Miq, jeni te ftuar te beheni fan i My name is Aristotle and I am NOT from Greece ne Facebook, si pergjigje kunder deklaratave rraciste te ushtareve Grek.

Mesa duket, vlerat e qyteterimit te lashte Grek jane harruar nga Greket e sotem. Greqia e Aristotelit, Platos, Sokratit, Homerit, Arkimedit dhe Aristofanit nuk ekziston me.

U etiketua , , ,

3 mendime mbi “My name is Aristotle and I am NOT from Greece.

 1. anti-greek thotë:

  yessssssssss

 2. shqipe 4ever thotë:

  me pelqen ideja, urime per iniciativen

 3. Hey une sapo ua sygjerova 680 Shokeve te mi ne facebook
  ME pelqen idea juaj
  SUKSESE

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: