Livemocha, menyra me e mire per te mesuar nje gjuhe te huaj.

Livemocha eshte nje nga faqet me interesante per ata qe duan te mesojne nje gjuhe te re. Ofron 36 gjuhe te huaja me rreth 160 ore mesime audio dhe video per secilen gjuhe. E gjitha kjo, falas.

U etiketua , , , , , , , ,

4 mendime mbi “Livemocha, menyra me e mire per te mesuar nje gjuhe te huaj.

 1. valentina pemaj thotë:

  kam deshire te mesoj ne gjuhe angleze

 2. valentina pemaj thotë:

  kam deshire te mesoj ne gjuhe angleze. kjo deshir e kam ce e vogel po nuk me eshte dhen mundesija

 3. pitoshja thotë:

  hay valentina kam eshir te shoh foton tende ciao nga pitoshja jejmirit pitoshja

 4. I paemër thotë:

  dua te mesoj gjuhen italiane

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: