Arkiva Mujore: Maj 2010

AquaDude

Kjo video ka marre pjese ne “WaterAid Cannes Young Lions 2010 Contest”, filmuar dhe edituar nga nje djale Kosovar dhe nje vajze Bullgare. Le ti suportojme duke e bere LIKE pasi dhe videoja eshte vertet interesante!

Opera 10.50, web browseri me i shpejte ne bote

Opera 10.50 eshte lancuar dhe mendohet se eshte web browser-i me i shpejte ne bote. Shikoni videon:

Këtë e pëlqejnë %d blogues: