Menyra me e lehte per te ndertuar nje faqe interneti. (Falas dhe pa reklama)

Weebly mundeson ndertimin e faqeve te internetit ne menyren me te thjeshte te mundur. Shikoni videon per me teper:

U etiketua , , , , , ,

12 mendime mbi “Menyra me e lehte per te ndertuar nje faqe interneti. (Falas dhe pa reklama)

 1. Xhemil thotë:

  web per argetim

 2. Xhemil thotë:

  per argetim dhe mp3

 3. Korado ajdini thotë:

  Cilin pelqeni nje qen apo nje mace

 4. Miri thotë:

  Une ju sugjeroj http://www.plus355.com , krijojne edhe faqe profesionale falas

 5. pony thotë:

  hhhhhhhhhhh.shume bukur :p 🙂

 6. it was great :p 🙂 :@ $$$$$$$$$$$$$$$$

 7. gihyj thotë:

  he he :! :*

 8. Kledian thotë:

  si mund te hap internetin falas

 9. refit thotë:

  per argetim

 10. DJ-Naldi thotë:

  Deejay => Naldi

 11. xhemajl Tahiri thotë:

  si te krijoj nje faqe web per te prezentuar shume sherbime te ndryshme personalisht me dobi shoqerore , siq perkthime,punesim,ndermjetesim,bashkepunim ne te gjitha fushat
  themelim i firmave , gjetje e pertnerve afarsite,arke postale publike me qe mbledh ide te reja te dobishme , sinjale te inovacioneve hulumton talente te reja , njoftime , shoqeri, organizim te ekskursioneve, udhetimeve,Pushimeve verore dhe dimerore, Emigrim,Ndihme te kethyerve nga emigracioni, Bashkepunimi nderkombetar ne x fusha ,etj etj

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: