Dhjetor 2010: 31 faqe te reja dhe interesante.

http://www.convertpdftoword.org/ – Konverton dokumente te formatit PDF ne ate WORD.

http://www.psykopaint.com/ – Kthen fotot tuaja ne piktura interesante.

http://cvmaker.in/ – Shkruani CV-ne tuaj ne menyren me te lehte te mundur.

http://youarewhatyouread.scholastic.com/ – Rrjet social per dashamiresit e librave.

http://www.phile.com/ – Rrjet social qe krijon webfaqe ne grup ku materialet publikohen nga anetaret e grupit.

http://simplebooklet.com/ – Krijon “booklet”-s.

http://www.khanacademy.org/ – Ka shpjegime dhe definicione per tema te ndryshme. Perfekte per studente.

http://www.wisegeek.com/ – Ka shpjegime dhe definicione per pyetjet qe keni.

http://www.convertvideotoaudio.com/ – Konverton nga formati video ne ate audio, online.

http://www.knowcase.com/ – Mbajtes shenimesh online. (Minimalist)

http://universalsubtitles.org/ – Vendos titra cdo video-je online.

http://orbs.com/ – Krijon faqe interneti shume lehte.

http://www.longreads.com/ – Lexoni artikuj te gjate.

http://www.alertful.com/ – Vendos alarme qe do ju dergohen ne email.

http://phone2location.com/ – Ju jep vendodhjen e nje numri telefoni.

http://www.babynamewizard.com/ – Ndihmon prinderit ne vendosjen e emrit te femijeve te sapolindur.

https://chrome.google.com/webstore – Dyqani i aplikacioneve per Google Chrome.

http://www.plusrated.com/ – C’mendojne te tjeret per ty?

http://readmeo.com/ – Lexo artikuj, me vone.

http://www.quotista.com/ – Rrjet social ku shperndahen shprehje librash.

http://www.moniitor.com/ – Monitoron popullaritetin e faqes suaj te internetit.

http://natter.r10.railsrumble.com/ – Sinkronizon llogarine tuaj te Facebook-ut dhe Twitter-it.

http://mapeas.com/ – Vendos ne harte lajmet e fundit sipas vendit ku ndodhen.

http://min.us/ Krijon albume fotografish anonim ku mund te shperndahen lehtesisht.

http://www.chargeyourglasses.com/ – Nese keni nje dasem afer dhe keni veshtiresi ne krijimin e nje fjalimi, kjo faqe do ju ndihmoje.

http://www.plaintextures.com/ – Faqe me texture-s te ndryshme.

http://www.webtasty.com/ – Dergon artikuj interesant ne emailin tuaj.

http://www.weeplaces.com/ratiofinder – A ka me shume femra apo meshkuj tek “filan” bar?

http://www.psykotube.com/ – Shfletues eksperimental i videove ne Youtube.

http://iphone4simulator.com/ – Simulator per ndertuesit e aplikacioneve te iPhone.

http://phras.in/ – Krahason dy menyra te shprehuri (ne anglisht) dhe te tregon cila eshte me e mire.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: