Schemer, sherbimi me i ri nga Google.

2 mendime mbi “Schemer, sherbimi me i ri nga Google.

  1. So, anymore info?

  2. lexoj thotë:

    Po te klikosh imazhin shkon te faqja; atje eshte shpjeguar me mire nga sa do ta shpjegoja une.

    Pastaj kete format ka faqja, nje foto dhe link, nje ose dy fjali maksimumi, sdua te behet gazete.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: