Ekspozita “Capture Albania” ne Tirana Ekspres (13-27 Prill) dhe Fotot Fituese.

Eshte çelur ekspozita “Capture Albania” ne Tirana Ekspress (te St. i Trenit, ne fund te rruges Karl Gega) organizuar nga British Council.  Tre fotot fituese u perzgjohen nga vete Martin Parr. Me poshte mund te shikoni fotot fituese:

Cmimi i I – Edmond Prifti

Cmimi II – Sandër Maurano

Cmimi III – Edi Piqoni

Ekspozita do te jete e hapur deri ne daten 27 Prill.

U etiketua , , ,

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: