Nje kondicioner goditet nga nje grua qe bie nga kati i 8-te.

Ne nje pallat pas kullave binjake nje kondicioner eshte goditur nga nje grua qe tentoi te vrase veten duke u hedhur nga kati i 8-te. Kondicioneri ishte i markes Hitachi dhe tani ka dale jashte perdorimit. Kondicioneri ishte blere ne vitin 2006 dhe ishte ne gjendje shume te mire pune: nuk rridhte, zhurma e ventilatorit ishte minimale, kishte opsion per ruajtje energjie, telekomande, etj.

Foto nga Kreshnik Gjoleka

 

UPDATE: Burimet e fundit thone se kondicioneri eshte derguar per servis dhe se shpejti do te jete ne gjendje pune.

 

//inspiruar nga mediat shqiptare

Një mendim mbi “Nje kondicioner goditet nga nje grua qe bie nga kati i 8-te.

  1. […] //Marre nga Lexoj.com Like this:PëlqejeniBe the first to like this. prej → Sociale ← Nëse ti je ajo çka ha, atëherë… Ende pa komente […]

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: