OpenShift, Nderto aplikacione ne cloud.

OpenShift eshte nje platforme e cila mundeson ndertimin e aplikacioneve ne cloud. Pak a shume si Google App Engine, por me më shume fleksibilitet. OpenShift suporton mjaft gjuhe programimi dhe web framework-e. Per te mos humbur me kohe me shpjegime qe faqja zyrtare i shpjegon me se miri, klikoni te logoja per te shkuar te faqja zyrtare.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: