Dy (super) vende ku mund te ndiqni kurse online (falas) (anglisht).

Qe ti biem shkurt, ne rast se s’i dini,  hidhini nje sy http://www.udacity.com dhe http://www.coursera.org. 

 

 

 

Na falni nese titulli i postit iu kujtoi gjuhen e programimit LISP.

Një mendim mbi “Dy (super) vende ku mund te ndiqni kurse online (falas) (anglisht).

  1. I paemër thotë:

    aNGLISHT KURS

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: