f.lux ngrohteson ngjyrat e monitorit sipas ores duke lehtesuar keshtu leximin ne kompjuter.

f.lux

f.lux eshte nje aplikacion qe pershtat ngjyrat e monitorit sipas drites. Pasi perendimit te djellit, f.lux ngrohteson automatikisht ngjyrat e monitorit dhe lehteson leximin ne ekran. Per ta shkarkuar ose me teper info, faqja zyrtare. 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: