Blinkist, nje sherbim i shkelqyer per te lexuar libra te permbledhur ne 15 minuta.

Blinkist eshte nje sherbim i cili ka te listuar libra te perzgjedhur nga fusha te ndryshme ne forme te permbledhur qe mund te lexohen per rreth 15 minuta. Blinkist, ka gjithashtu dhe aplikacion per iOS dhe Android.

Per me teper: Blinkist

Video:

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: