AutoAuto Albania: Aplikacion android qe kontrollon gjobat falas.

AutoAutoAutoAuto Albania eshte nje aplikacion per Android OS qe lehteson kontrollimin e  gjobave dhe kundravajtjeve rrugore.

Lehtesimi kryesor i ketij aplikacioni qendron ne faktin qe te dhenat identifikuese te mjetit (targa dhe shasia) shkruhen vetem njehere dhe keshtu perdoruesit mund te kontrollojne per gjoba vetem me nje shtypje te shpejte butoni, ne cdo moment dhe kudo.

Instaloni aplikacionin nepermjet Google Play duke klikuar ketu.

fature

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: