Perreth

Se bashku, te kalojme krizen kulturore…

Ilustrimi  qe ndodhet ne faqen kryesore: Sam3 http://www.sam3.es

 

19 mendime mbi “Perreth

 1. tranta thotë:

  suksese te metejshme, me pelqen ideja

 2. Nikiu thotë:

  Respekte. Me pelqen anagzhimi jot.

 3. Gjenerali thotë:

  Interesante, thjesht e bukur. Do te sugjeroja te qendronit keshtu larg skemave te faqeve te tjera qe kopjojne njeri-tjetrin.
  Psh lajme sa me te fresketa nga fusha e informatikes, shpjegime per instalime programesh, udhezime per programe te domosdoshme per pc. Pse jo edhe mesime elementare per programues, si te bejme nje program kompjuterik, çfare eshte nje virus si te mbrohemi nga viruset ku hasen me se shumti.
  Ne fund pyet 100 vete e bej si di vete. Kpmpilmenti dhe urime e jete te gjate faqes.

 4. lucignolo thotë:

  faqe e lezetshme 🙂 por per mendimin tim leje ne WP 😉

 5. algert thotë:

  wp mendoj se ehste me mire se joomla per keto lloj temash qe do trajtosh dhe mund te them dhe me shume ” seo friendly”

 6. kool t thotë:

  nice webpage and nice idea of bringin for us what’s new and what’s cool on the internet. keep it up the good work:)

 7. I paemër thotë:

  shum mire shum mire, me pelqeu pidgini

 8. I paemër thotë:

  shume faqe interesante, pergezime e klm

 9. Flavjo Leka thotë:

  Mendoj se do mundesha tju dihmoja duke bere nje tutorial ne lidhje me GreaseMonkey qe eshte nje add-on per Firefox!
  Kam bere rreth 10 skripte dhe kam nje ide te qarte per user scripts-et dhe java system!

 10. Maskarai thotë:

  shum nice, paskeni artikuj interesante.

 11. Dritan thotë:

  me pelqejn artikujt qe postoni, shum interesante, vazhdoni keshtu.

 12. jshm thotë:

  Si përdorues i WordPress-it, do të doja t’ju ftoja në një përpjekje për testimin e përkthimit në Shqip të WordPress-it. Nëse keni kohë dhe dëshirë, më shkruani dhe do t’ju dërgoj hollësitë e nevojshme.

  të fala

  jshm

 13. Marsel thotë:

  artikuj goxha interesant, artikulli i obames ishte goxha i goditur, do te doja te shkruanit artikuj te tjere si ai.
  te fala

  M.N.

 14. kritika thotë:

  shume mire …vazhdoni keshtu

 15. Laura thotë:

  Ha ha ha sa per te nxesh

 16. shpresa thotë:

  fenomenal, shum ide e mire , suksese

 17. I paemër thotë:

  libra shqip nuk po gjej ketu

 18. albin brahimi thotë:

  Un kam jne faqe Flaka e maleve xhelil shahin dhe kam nje fans medii mustafa por edhe ai ka nje faqe flaka e maleve kordon xhelil-shahin por ai gjdoher komenton ne faqen time dhe thot like kete faqe flaka e maleve kordon xhelil-shahin
  ju lutem me tregoni se si mund ta blookoj qe te mos mundet te komentoj me

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: