Arkiva Etiketash: bittorrent

BitLet.org, nje shkarkues torrent-ash online.

Nqs shefi juaj ju kane ndaluar te perdorni ndonje klient torrenti, mos u merzisni. Ekziston (faktikisht ekzistojne disa 😉 ) nje shkarkues i shkelqyer torrent-ash qe funksionon online. 

Mjafton te shkoni tek bitlet.org, me pas te vendosni URL-ne e torrentit (ose ta hapni ate nga kompjuteri juaj me opsionin “select local .torrent) dhe klikoni “Download torrent” dhe shkarkimi i torrentit tuaj do filloje ne cast. 

Per te shkuar tek faqja: http://www.bitlet.org

U etiketua , , , , ,
Këtë e pëlqejnë %d blogues: