Arkiva Etiketash: modifiko foto online

Një nga faqet më të mira për të modifikuar/krijuar foto online.

Ajo quhet Pixlr Editor dhe mund ta gjeni në këtë link: www.pixlr.com/editor

U etiketua , , , , ,
Këtë e pëlqejnë %d blogues: