Arkiva Etiketash: modifiko

Një nga faqet më të mira për të modifikuar/krijuar foto online.

Ajo quhet Pixlr Editor dhe mund ta gjeni në këtë link: www.pixlr.com/editor

U etiketua , , , , ,

Thumba.net, Modifiko foto online. (Faqe e rekomanduar)


Thumba.net eshte nje aplikacion online i cili mundeson modifikimin e fotove tuaja ne menyre te shpejte e efikase.

Adresa: www.thumba.net

U etiketua , , , , ,

Aviary, aplikacione per modifikim fotosh online.

Meqenese shume vizitore kerkojne tek search-i rreth manipulimit te fotove, lexoj.com vendos nje kategori te quajtur “Fotografi”. Ky artikull ben fjale per Aviary, nje sherbim online me nje numer gjithmone e ne rritje aplikacionesh per modifikim fotosh.

Adresa: www.aviary.com

Shikoni se si punohet me Aviary:

Lexoj.com tani edhe ne facebook me te rejat me te fundit. Klikoni kutine e meposhtme. Faleminderit per suportin.

Lexoj.com |

U etiketua , , ,
Këtë e pëlqejnë %d blogues: