Arkiva Etiketash: mp3

Degjo.com, faqe per te kerkuar muzike shqiptare

Degjo. com eshte nje motorr kerkimi mjaft interesant per te kerkuar muzike te ndryshme shqiptare.

Adresa: www.degjo.com

U etiketua , , , , , ,

Beemp3, faqe e shkëlqyer për të download-uar muzikë të huaj.

Beemp3 është një faqe e shkëlqyer për të kërkuar dhe për të download-uar mp3-shat tuaj të shumëkërkuar. Faqja është shumë e lehtë në përdorim dhe ka një numër shumë të madh këngësh në dispozicion. Faktikisht, beemp3 nuk host-on fajlet në serverat e saj, por vetëm sa i index-on ato që të mos hasë probleme më ligjin e të drejtave të autorit.

Për të aksesuar beemp3: www.beemp3.com

U etiketua , , , , , , ,

Free Audio Editor

Nje vegel falas per editimin e fajlave muzikore. Aplikacioni suporton formatet audio te zakonshme si MP3 WMA WAV dhe OGG.

Ne program ka dhe opsione te tjera si CD ripping/burning, regjistrime zeri, kthim automatikisht nga tekst ne ze etj.

Linku per te shkuar ne faqen zyrtare te programit:
http://www.free-audio-editor.com/index.htm

U etiketua , , ,
Këtë e pëlqejnë %d blogues: