Arkiva Etiketash: muzike

Tomlin e nanes

U etiketua , , , , , ,

Zbulo muzike te re duke perdorur Youtube.com/disco


N.q.s deshironi te zbuloni muzike te re perdorni sherbimin e ri te youtube disco.

Adresa: www.youtube.com/disco

U etiketua , , , , , ,

Degjo.com, faqe per te kerkuar muzike shqiptare

Degjo. com eshte nje motorr kerkimi mjaft interesant per te kerkuar muzike te ndryshme shqiptare.

Adresa: www.degjo.com

U etiketua , , , , , ,

Beemp3, faqe e shkëlqyer për të download-uar muzikë të huaj.

Beemp3 është një faqe e shkëlqyer për të kërkuar dhe për të download-uar mp3-shat tuaj të shumëkërkuar. Faqja është shumë e lehtë në përdorim dhe ka një numër shumë të madh këngësh në dispozicion. Faktikisht, beemp3 nuk host-on fajlet në serverat e saj, por vetëm sa i index-on ato që të mos hasë probleme më ligjin e të drejtave të autorit.

Për të aksesuar beemp3: www.beemp3.com

U etiketua , , , , , , ,

WriteExpress, nje sherbim online per te gjetur rimat e fjaleve (ne anglisht)

WriteExpress eshte nje fjalor online qe mund t’iu sherbeje poeteve apo reperave per te gjetur rimen e rradhes. Eshte shume e thjeshte, mjafton te fusni fjalen dhe te zgjidhni opsionin se cfare lloj rime deshironi (fundore, dy rrokjet e fundit etj.)

Per te shkuar tek fjalori: http://www.writeexpress.com/online2.html

U etiketua , , , ,

RapidStack, Nqs download-oni atehere do ta dashuroni :)

RapidStack eshte nje motorr kerkimi qe kerkon per linke downloadimi te fajleve te upload-uar ne Rapidshare. Mjafton te fusni fjalet kyce dhe rezultatet do dalin menjehere. Mund te kerkoni cdo gje, muzike, software, filma, libra dhe cdo gje tjeter qe mund te jete upload-uar ne gjigandin RapidShare. RapidStack Rocksssss.

Per te shkuar tek Rapidstack: http://rapidstack.com/ Vini re: Momentalisht n.q.s vendosni www para rapidstack faqja nuk do te hapet. Duhet te perdorni thjesht rapidstack.com

U etiketua , , , , , ,

Mp3Search, gjej shpejt dhe shkarko mp3-shat e preferuar.

Mp3Search, eshte nje faqe e shpejte qe te lejon te kerkosh kenget e tua te preferuara dhe te lejon ti degjosh/shkarkosh ato (nepermjet esnips.com). Qe te perdorni Mp3Search nuk eshte e nevojshme qe te jeni te rejistruar.

Per te shkuar tek faqja: http://mp3search.doremixy.com/

U etiketua , , , ,
Këtë e pëlqejnë %d blogues: