Arkiva Etiketash: programoj

Salih Mripa: Programimi në C dhe C++

Ky eshte artikulli i pare i lexoj.com ne kategorine “libra”. Behet fjale per librin e Salih Mripes “Programimi ne C dhe C++”.

Per studentet qe nuk dine anglisht kjo eshte zgjidhja e vetme (online).

Linku i Shkarkimit

U etiketua , ,
Këtë e pëlqejnë %d blogues: